טיפים לבחירת מנועים לתריסים חשמליים

מנוע לתריס חשמלי אינו עסק פשוט וכולל בתוכו מנגנון מתוחכם. להלן חמישה טיפים שיעזרו לכם לבחור מנועים לתריסים חשמליים שיפעלו היטב ויחזיקו שנים:

  • חברו את התריסים החשמליים למערכת האזעקה – אחד הדברים החשובים ביותר שניתן לעשות בכדי להבטיח את שלמות הבית ואת ביטחוננו הוא לחבר את התריסים ובפרט מנועים לתריסים חשמליים אל מערכת האבטחה של הבית. לכן לפי שאתם קונים מנועים חשמליים לתריסים בררו וודאו כי הם מתחברים אל מערכות האבטחה של הבית. בין מערכות האבטחה של הבית ניתן להזכיר את האזעקה וגלאי נפח שונים המנועים לתריסים חשמלייםממוקמים בבית. התייעצו עם איש מקצוע לפני שאתם נוקטים בצעד כלשהו ובוודאי לפני שאתם קונים את המנועים. זכרו כי התריסים החשמליים יכולים להוות הגנה מצוינת על הבית והם למעשה משמשים כמו סורגים לבית.
  • התייחסו בכבוד אל התריסים החשמליים – אין זה סוד כי מנועים לתריסים חשמליים יכולים להתקלקל והשאלה היא מה עושים בנדון. ראשית מה שלא עושים זה מפסיקים לקנות מנועים לתריסים חשמליים וזאת מהסיבה שהאופציה השנייה קרי תריסי גלילה היא הרבה יותר גרועה ואת זה חייבים לזכור. בכדי להימנע מתקלות עם מנועים לתריסים חשמליים עלינו לתחזק אותם מעת לעת ולא לשחק בהם לחינם. כלומר לא להעלות ולהוריד את התריס סתם כי מתחשק לנו ולא לעשות זאת בתדירות גבוהה של מספר דקות. כלומר אל תעלו את התריס וישר תורידו אותו הדבר רק גורם נזק למנגנון ויוביל לכך שתצטרכו לקרוא לאיש מקצוע שיתקן לכם את התריס.
  • הקפידו על קניית מנגנונים טובים – חשוב להבין כי מה שקובע את איכות התריס החשמלי הוא איכות המנגנון המפעיל אותו קרי המנוע ועל כן בכדי לקנות את התריס האיכותי ביותר עלינו להקפיד לקנות את המנוע הטוב ביותר. ערכו סקר שוק בנושא המנועים והתייעצו עם איש מקצוע אשר יגיד לכם מה המנוע הטוב ביותר שמתאים לדרישות הספציפיות שלכם וכך תהיו בטוחים כי אתם קונים את המנוע הטוב ביותר. בשוק קיימים מספר דגמים מובילים בהם ניתן להזכיר את הקליל קונטרול. לכל מנוע היתרונות והחסרונות שלו ויש להתאים אותו באופן אישי לדרישות שלכם.
  • הקפידו לקנות מנועים עם אחריות – אחד הדברים החשובים ביותר בקניית המנוע לתריס החשמלי שלכם הוא נושא האחריות הנלווה אליו. בכדי שלא תצטרכו להוציא הוצאה כספית ניכרת על תיקון התריס והמנוע הרי שכדאי וראוי שיהיה נלווה למנוע אחריות מסוימת שתציל אתכם בעת צרה. בשוק מקובלת תקופת אחריות של חמש שנים מרגע הקנייה ונראה שזה זמן די והותר בכדי שהמנוע שלכם יהיה במצב סביר וידאגו לו. ההמלצה היא לא להתפשר על תקופה של פחות מחמש שנים לאחריות.
  • פנו למשווק מורשה להתקנת התריסים – בשוק קיימים הרבה חאפרים שיסכימו להתקין לכם את התריס במחירים נוחים במיוחד אך הם אינם משווקים מורשים של החלונות, התריסים והמנועים ועל כן לעבודתם אין כיסוי. שווה לכם לשלם מחיר קצת יותר יקר ולקבל איכות גבוהה יותר בכדי להבטיח את איכות המוצרים ולהבטיח כי תקבלו את מה שמגיע לכם. רשימת המשווקים המורשים מפורסמת באתרים שונים ואין בעיה להגיע אליה בקלות. אצל משווק מורשה נדע גם כי כל תהליך ההתקנה נעשה ברמה איכותית וטובה ויותר ולא יהיה לנו חשש שמא יחולו תקלות עם התריס החשמלי.

תריס חשמלי ומנוע לתריס חשמלי זה לא עסק מורכב אך זה כן עסק הדורש מאיתנו קצת מאמץ בכדי להגיע למוצר הטוב ביותר. אל תתעצלו הקשיבו לטיפים שמפורטים במאמר זה ואנו בטוחים כי תזכו בתריס החשמלי ובמנוע הטוב ביותר.