לוחות גבס ושיפוץ הבית

לוחות גבס ושיפוץלוחות גבס – הפתרון לשיפוץ הבית

כל אחד רוצה לשפץ את הבית שלו ולעשות אותו יפה יותר, מרשים יותר ומזמין יותר. השאלה היא איך? בנוסף, מצד אחד אנחנו רוצים שיפוץ מהמהם ומנגד אנו רוצים לעשות אותו בזול. התשובה לכך היא פשוטה וכוללת שימוש בכלי הפשוט הנקרא לוחות גבס. לוחות גבס מאפשרים לנו לבצע שלל עיצובים ובנייה קלה במיוחד והכי חשוב בזול אל מול התחליפים האחרים בשוק. בטון ובלוקים לדוגמא הרבה יותר יקרים והעבודה איתם הרבה יותר מסובכת, לעומת זאת עם לוחות גבס העבודה הרבה יותר פשוטה וקלה ואין דאגות בנוגע למה שאנחנו רוצים לבנות.

איך נדע באילו לוחות גבס לבחור?

כפי שראינו לוחות גבס הן הבחירה המועדפת לשיפוץ בבית ועדיין נותרת השאלה באיזה סוג לוח גבס אנו נבחר. ישנם הרבה יצרנים של לוחות והרבה סוגים של לוחות, ביניהם לוח ורוד האטום לאש, לוח ירוק האטום לרטיבות, לוח עבה יותר מהרגיל ועוד סוגים רבים ומגוונים של יצרנים שונים. אנו חייבים לוח שיהיה חזק ועמיד, יחזיק לאורך שנים רבות ולא ייהרס בקלות. בכדי לבחור את הלוח הכי טוב כדאי לנו לבצע סקר שוק מקיף, לעבור בחנויות שונות ולהתייעץ עם אנשי מקצוע מה הלוח המתאים לנו. ככל שנבצע סקר מקיף יותר כך נבחר לוח טוב יותר וההצלחה שלנו בשיפוץ תובטח.

ביחד או לחוד? מי יתקין לי את לוחות הגבס?

איזה לוח לבחור זו לא השאלה היחידה שאנו עומדים בפניה כאשר אנו משפצים באמצעות לוחות גבס, ישנן עוד שאלות רבות שזקוקות למענה. רבים חושבים כי ניתן לבנות באמצעות הלוחות את הבית המשופץ לבד ובאופן עצמאי. הלוחות נותנים לנו את ההרגשה כי אין צורך באיש מקצוע וכי כל אחד יכול לעשות זאת. האמת רחוקה מכך ובפועל מדובר בכל זאת בהליך מסובך שדורש שתי ידיים טובות וניסיון בעבודה. אם ננסה לבנות לבד את הלוחות כאשר אין לנו ניסיון הרי שסביר שנעשה טעויות והדבר יתבטא באופן שבו נראה הבית שלנו. לכן אלא אם כן התנסיתם בעבר בבנייה של לוחות גבס כדאי לכם לקחת איש מקצוע שיעזור לכם לבנות ולשפץ באמצעות לוחות.

איך נדע באיזה שיפוצניק לבחור?

כפי שהבנו כנראה שאין מנוס מלקיחה של איש מקצוע אשר יעזור לנו לבנות באמצעות לוחות, השאלה אבל היא כיצד נדע באיזה איש מקצוע לבחור וכיצד נדע שגם הוא לא יעשה טעויות. ראשית בכדי לוודא בחירה באיש מקצוע טוב אנו צריכים ללכת ולראות עבודות קודמות שלו ולהתרשם מהם. אם איש המקצוע עבד בעבר עם גבס ועשה זאת בצורה טובה ויעילה אין סיבה שהוא לא יעשה זאת שוב. בנוסף אנו יכולים לקבל המלצות על איש המקצוע מאנשים שאצלם עבד וכך לבחור אותו. תשאלו, תציקו ותבררו כל דבר שאפשר על איש המקצוע וכך תבחרו באיש המקצוע הטוב ביותר.

לא להסתפק רק בשיפוצניק

אמנם שיפוצניק הוא חלק מרכזי בהצלחה של הבנייה אך אין די בו ויש לבחור באנשים נוספים. אחד מאותם אנשי מקצוע שיכול לסייע לנו רבות בהצלחת השיפוץ הוא מעצב פנים. המעצב יכול לתכנן כיצד והיכן נשים את הלוחות ואיך הם יתאימו לבית. חשוב להבין שניתן לעצב את הלוחות בעיצובים רבים ומכאן חשיבותו של המעצב שיכווין אותנו אל העיצוב המתאים ביותר. כל אחד רוצה בית יפה והמעצב הוא הדרך שלנו להשיג זאת. בחרו מעצב על סמך עיצובים קודמים שלו ולכו אחר לבכם לפי מה שאהבתם ואתם תזכו לעיצובים עם הלוחות גבס היפים ביותר.