דלתות לבית או למשרד

דלתות מעץ לבית ולמשרד הן קודם כל פריט חיוני בעיצוב החלל בו אנחנו עובדים או גרים. במשרד האווירה הנעימה והיכולת לעבוד בסביבת עבודה שמשרה רוגע ונינוחות היא חיונית לפרודוקטיביות של העבודה.

היתרון של דלתות דלתותמעץ הוא קודם כל בעיצוב החלל בצורה אסטטית ונוחה, שילוב מושלם בין פונקציונאליות ליופי. החומר שממנו עשויה הדלת הוא משמעותי. העץ משמש בעולם האנתרופוסופי בשביל ריהוט של כל בתי הספר וגני הילדים, התחושה ששולחן מעץ משרה היא אחרת לגמרי משולחן עם רגלי מתכת וגוף עץ בלבד. במשרד אנחנו עדים לאותה תחושה של נקיות וטבעיות כאשר מרחב העבודה מעוצב באמצעות דלתות מעץ אמיתי ולא מחומרים סינטטיים אחרים.

דלתות פנים לבית יכולות לשנות באופן מהותי את האופן שבו המרחב הביתי מחולק. החלוקה לחדרים מקבלת משמעות מחדש עם השילוב של דלתות העץ המעוצבות בחלל הבית.

דלתות לעיצוב הבית

עיצוב הבית הוא מלאכת מחשבת הדורשת סבלנות ויכולת דמיון. לראות את הבית המעוצב בעיני רוחנו לפני העיצוב בפועל. דלתות פנים הן פריט משמעותי בתהליך העיצוב. נוכחותן הבולטת תקבע בסופו של דבר את האופן שבו הדברים נמצאים בחלל. הדלתות יכולות לשוות לבית כל מראה שרק תבחרו בהתאם לסוג העץ ולעיצוב המיוחד של הדלת. בהוצאה נמוכה יחסית תוכלו באמצעות דלתות עץ לשוות לבית שלכם מראה יוקרתי, מראה אלגנטי ופשוט, מראה בסגנון נקי ומינימליסטי, כל מראה וכל עיצוב בהתאם לסוג העץ, הצבע, המרקם, הגודל ופרמטרים רבים נוספים.

בעבר ההשקעה המרכזית הייתה בבחירת דלת כניסה לבית שתשקף את האופי המיוחד של הבית הפרטי והאישי שלנו. כיום דלתות פנים הן בעלות חשיבות מרכזית לא פחות והן מאפשרות לכם לעצב את המרחב האישי בצורה המתאימה לכם ביותר. כל דלת היא כניסה לעולם אחר, לחדר שונה ומיוחד, וכל דלת משקפת את החדר שאליו היא מובילה.

דלתות לעיצוב המשרד

המשרד הוא הבית השני של כולנו לכן עלינו לדאוג לסביבת עבודה נעימה ומאפשרת, שבתוכה נוכל לעבוד ביתר יעילות ופרודוקטיביות. לחלל המעוצב יש משמעות רבה במסגרת יום העבודה. הצבע המיוחד שבו צבועים הקירות, האופן שבו מאורגנים הרהיטים השונים, הכמות המסוימת של האור שנכנס במהלך היום, לכל פרמטר יש משמעות והוא משפיע רגשית וקוגניטיבית על מהלך העבודה כולה.

דלתות לעיצוב המשרד יכולות לשנות את כל האווירה. קודם כל הנוכחות של עץ טבעי בחלל העבודה מאפשר להרגיש יותר נינוחים, עץ טבעי משרה רוגע ושלווה ויש בו משהו פשוט יותר אך אלגנטי ויוקרתי בו זמנית.

שנית העיצוב באמצעות דלתות מעץ טבעי הוא הרבה יותר זול ומשתלם מכל עיצוב אחר. הנוכחות המסיבית של דלתות העץ משנות באופן ישיר את תפיסת המרחב והיכולת לעצב את הדלתות בצורה דקורטיבית מבלי להשקיע סכום משמעותי ויקר היא מגוונת להפליא.

כל משרד יש לו את האופי האישי שלו, משרד עורכי דין לענייני פלילים אינו דומה למשרד פרסום צעיר ודינמי. לכל משרד יש את מערכת הצרכים  הייחודית לו ובהתאם לכך יש לבחור את דלתות העץ. גם החלל של המקום מכתיב לנו את השיקולים האפשריים בנוגע לסוג המסוים של הדלתות, טיב העץ, הצבע ופרמטרים נוספים אחרים.

מובטח לכם שבסוף היום אחרי שתחזרו הביתה מהעבודה הרושם של דלתות פנים מעץ יישאר אתכם עד ליום העבודה למחרת, ואם גם בבית עיצבתם את החלל באמצעות דלתות פנים מעץ, החלל של מקום העבודה יזכיר לכם תמיד את הבית האישי והפרטי שלכם.